fitclub.ee
Meie facebookis

UUS! BODYPUMP™74

Bodypump74

Ole selleks valmis, et kohtud tõenäoliselt ägedaima BODYPUMP™ kavaga üldse! Kohe, alates teisest loost läheb tõsiseks andmiseks ja Sinu lihased tunnevad vaimustavat pingutust venitusloo avanootideni välja. Harjutuste pank koosneb seekord mitmetest uutest ja väljakutsuvatest tempodest ja tapvatest settidest. Kiired üleminekud ja BODYPUMP'i ajaloo lühimad puhkepausid õelutsevad Sinu lihastega kuni muusika seiskub.

Massiivne ja energiline KÜKK tõstab lati koheselt kõrgustesse. Uus tempo paneb jalad tõeliselt proovile, südame erutatult põksuma ja viib pulsi lakke. "We Weren't Born To Follow" on klassikaline rokilugu, mis meid kolmanda loo alguses pingi külge naelutab ja RINNALIHASED isoleerib.

Seitsmekümne neljas TRIITSEPS tuleb Britney laulu saatel ja ilma kangita. Kasutame pinki ja suurt-suurt ketast ning see kõik on justkui aegade algusest kokku loodud. Lugu nr.6 toob meie BIITSEPSitesse "Boom Boom Pow" :) Suurepärane Black Eyed Peas'i hitt, mis murrab täielikult ootuspärase harjutustevormi ja usu mind, see meeldib Sulle. VÄLJAASTE on lihtsalt meeletu, sest pikk ja laastav staatiliste väljaastete rivi tipneb hoogsate astumistega pingilt maha ja vormib tuharad, millest Sa isegi unistanud pole.

Nüüd, kui mõtled, et KÕHULIHASTES on kõikvõimalikud harjutused juba tehtud, pakume meie Sulle jälle midagi uut. Lahe R&B Pop saadab meid oma kruiisiva kõla saatel läbi loo ja just siis kui mõtled, et ongi käes kauaoodatud puhkus, tervitavad Sind pingilt astumised ja uued, pikemad sammud, mis panevad karjuma ka tugevaimad kõhulihased.

Hea treenija, ootan Sind alates sellest laupäevast uues BODYPUMP'is!

Treener Oliver

Jaga teistega:Jaga seda uudist Twitteris Twitter  

http://www.fitness.ee/http://www.fitshop.ee
Copyright © FitClub