fitclub.ee
Meie facebookis

UUS! BODYPUMP™ 75

Kui oled midagi juba selle kava kohta kuulnud siit- või sealtpoolt maakera, siis tõenäoliselt on Sulle mainitud selle kava ÕLGA kui raskeimat, mis kunagi ilmavalgust näinud. Jah tõepoolest, mitte keegi ei vaidle vastu :)

Aga kerime algusesse. Avalugu "Fever" on hea eelvaade tublile lihastööle. Soojenduses saadab Sind mõnus tugev rütm. Keskendu eelkõige korralikule ja kindlale kehahoiakule, tunneta kõiki töötavaid lihaseid ja sea nad valmis selleks tõsiseks teekonnaks. Sõidame! :)

Lugu 2 hõivab jalalihased vankumatu enesekindlusega. Ikka rohkem koormust ja lühemad pausid, et pulss kõrgustest meeliülendava rütmina vastu kajaks. RINNALIHASTELE võid arvestada kas sama palju või harjumuspärasest veidi rohkem koormust, lihastel puhata me niikuinii ei lase. Ja päris loo lõpus - ainult 8 kätekõverdust, kui hull see ikka olla saab.

Uus element SELJALOOS - laiema haardega jõutõmbed, mis toovad rohkem tööd selja ülaossa ning kõige ebatraditsioonilisem seljaloo muusika minu ja Bodypump'i ühises ajaloos. Seejärel läheme edasi tavalisest suurema koormusega ja sihime TRIITSEPSit harjutuste seerias, mis kulmineerub ühe käe kickback'idega ainult õlavarre kolmpealihase kurnamiseks.

BIITSEPS. Pane valmis oma kannused ja kabuurid ning lustime nagu tõelised cowboy'd :) Cowboy Casanova on selle kava tõeline pärl, mis paneb Sinu õlavarre kakspealihased (loe: relvad) tõeliselt paukuma.

VÄLJAASTE on seekord tervelt minuti võrra lühem, kuid ära lase end sellel suurel kergendusel kaua petta, sest õlalugu juba ootab Sind. Nagu enne mainitud, on see midagi eriskummalist ja hullumeelset, mida uus ketastega kombinatsioon Sinu ellu toob. Kõlab tõesti karmilt, kuid proovi nüüd kujutleda seda võidutunnet ja rahulolu, mis tabab Sind kui kettad jälle maad puudutavad - SEE OLI ÜLIVÄGEV HARDCORE ÕLG JA MINA OLEN ÜLIVÕIMAS!!!

Bodypump'i innovatsioon ja üllatused ei ole veel läbi. Usu mind, hea treenija, me rabame Sind selle uuendusega KÕHULIHASTES. Laiem jalgade hoiak, stabiliseerime kerelihased ja esitame vaimustava väljakutse, kui alustame kätele astumist - just, lugesid õigesti, KÄTELE :)

Ajaks kui lõdvestud ja tänad oma lihaseid naudingutpakkuva venitusega, saad aru, mida meie juba teadsime :)

Ootan Sind lahingu eesrindel juba sel pühapäeval, 26.septembril.

Treener Oliver

Jaga teistega:Jaga seda uudist Twitteris Twitter  

http://www.fitness.ee/http://www.fitshop.ee
Copyright © FitClub