fitclub.ee
Meie facebookis

UUS! BODYPUMP™ 87

BODYPUMP 87's on oluliselt kasvanud nö mehhaanilise töö osakaal, mis tähendab sisuliselt seda, et plahvatuslike harjutuste asemel hoiame oma lihased pikema aja jooksul koormusega laetud, muutes nii tempot kui lisades korduste arvu. Et anda sellele hoolikalt läbi mõeldud koreograafiale vürtsi veelgi juurde, kasutame võimalikult lühikesi pause ning kiireid üleminekuid. Kas pole tore?! 
Nagu tavaliselt, ei puudu ka sellest kavast uued ja piirikompavad harjutused. Uued nipid rinnalihaste treenimisel, hullumeelsed tempod väljaastes, kõrvetavad T-tõsted õlaloos, kus saavad vägeva lihvi ka ülaselja- ja tagumised deltalihased ning muidugi korralikku toonust lisavad vaagnatõsted kõhulihaste treenimiseks.
 
Loomulikult, muusika on ju see, mis meid alati ka kõige uskumatumatest pingutustest läbi toob. Pane vaim ja triitsepsid selleks looks juba valmis! :)
Ja me ei jõua ära oodata, et näha teid esmaspäeval 2 minutit enne väljaaste loo lõppu... see tekitab juba praegu judinaid :)
 
Terve BODYPUMP 87 kava on üks tasakaalustatud segu pop- ,rokk- ja tantsulugudest, mis töötavad koos lihtsalt suurepäraselt. Nii et - pane ennast kirja ja tule saa sellest kõigest osa. Tule ja tähista meiega seda sõnulseletamatut tunnet, mida maailma parim jõutreening Sulle pakub!

Kohtume trennis,
Oliver ja Katrin

Jaga teistega:Jaga seda uudist Twitteris Twitter  

http://www.fitness.ee/http://www.fitshop.ee
Copyright © FitClub