fitclub.ee
Meie facebookis

UUS! BODYBALANCE™ 62

BODYBALANCE™ 62 on 60 minutit Sinu päevast, mis möödub peaaegu märkamatult, kuid on tõeline kingitus Sinu kehale ja meelele. Jooga, tai chi ja pilatese liikumisi siduvad laulud on pehmed ja voolavad, kerged ja lõbusad, samas ka väljakutseid esitavad.

Päikesetervituste taustaks kõlav vana hea Sting, paneb meie kehad voolama kui jõed ning laulu ja liikumise kooskõla saab iga korraga aina nauditavamaks. Sõdalaste poose aitab hoida ja läbi selle tõsiselt jalgu ning tuharaid treenida laul nimega Võimatu - usu, maailmas ei ole miski võimatu :) ning sõdalastes peituvad raskemad pisitrikid innustavad meid proovima veel ja veel, kuniks esialgu võimatuna näiv, saab hoopis lihtsaks!

Kas oleksid end kunagi osanud tasakaalu harjutusi tehes kujutleda Bond’i tüdrukuks? Kujuta siis ette seda energiat ja jõudu seekord. Let it be, mille laulsid kuulsaks Beatles’id, tekitab taaskord tunde, et kuidas küll saab üks trenn nii ilus olla! Ja siis... matab ilu end hoopis kõhu-, selja- ja tuharalihaste raskesse töösse! Armsa, aga samas tugeva treeningtunni lõpetavad imekaunite ameeriklannade hääled kerepööretes selja liikuvuse säilitamiseks / parandamiseks, jalalihaste venitused normaalse pikkuse taastamiseks ning loomulikult lõpulõdvestus tehtud harjutustest maksimumkasu saamiseks.

BODYBALANCE™ 62 on ilu Sinu ümber ja sees!

Sind oodates, 
Mailiis

Jaga teistega:Jaga seda uudist Twitteris Twitter  

http://www.fitness.ee/http://www.fitshop.ee
Copyright © FitClub