fitclub.ee
Meie facebookis

BODYPUMP 90 ja BODYBALANCE 65

BODYPUMP 90 ehk järjekordne juubelikava paneb kõik meie lihased maksimaalselt pingutama. Hoides neid koormusega pikemalt laetud, tekitades mõnusat väsimust, muutes lihaste ainevahetust nii, et need pea silmnähtavalt toonust juurde saavad ning kuju muutma hakkavad :)
Mängime erinevate tempode ja harjutuste ulatusega. Heaks näiteks on poolikutega lõpevad seeriad, mis pigistavad välja kõik, mis pigistada on, ning viivad meid jõudsalt uuele tasemele.
Meid ootab suurepärane ja kaasakiskuv muusika (nagu alati):
Kükkides jätkame sammupikkuse muutmisega, et kõik jalalihased maksimaalselt tööle panna. Nii rinnalihaste- kui seljaloos paneme suurt rõhku tehnikale, kus on lihaste isolatsioon ja laetus meie peamiseks eesmärgiks. Triitsepseid vormime üle pika aja taas kangiga, biitsepsi pumpame vormi aga üliägeda looga, mis tuksub lihases kuni trenni viimaste nootideni. Õlgadele aga kõike head ja 2x rohkem ning kiireimad kätekõverdused, mis sa eales oled teinud! Ja lõpuks, mõnusa roki saatel sadamasse :) BODYPUMP 90 innustab vormi eest hoolitsema ka suvel!

BODYBALANCE 65 ei ole midagi muud kui ERILINE! Päris-päriselt! :) Antud kava muusika on ääretult ja läbinisti emotsionaalne ja sisendades kaunist usku, et elu on võrratu! Soojenduslugu paneb nö jala mõnusalt tatsuma ja tegelikult imelihtne voolav liikumine soojendab meie keha nii mõnusalt. Tõepoolest, seekord ei pea Tai Chi osas kuigi palju mõtlema - liikumised on imelihtsad, aga täiesti uudsed :) Päikesetervituste muusikapala saab ilmselt Sinu lemmiklooks kogu suveks… Jalgade töö ei ole suveks lihtsaks tehtud, kuid samas harjutuste mitmekülgsus tekitab tunde nagu polekski nii raske ning puudu ei jää ka väljakutsetest, mida läbi suve harjutada, treenida ja lihvida. No, ja jälle see laul - lihtsalt imeline, lausa külmavärinaid tekitavalt mõnus… Lugu Hold On, We’re Going Home paneb meie vaagnapiirkonna rõõmust kilkama :) ja kerelihaste plokk teeb seda kogu kehaga. Suvine võibolla veidi liiale minev grillimine ei tohi ju ometi kauneid kerelihaseid peitma hakata… Tund lõpeb ilmselt maailma ilusaimate lauludega, mis toovad vägisi naeratuse näole ja rahu hinge. BODYBALANCE 65 muudab Sinu suve erilisemaks kui kunagi varem ja olen kindel, et naudid seda samavõrd kui mina, treener Mailiis. Seda mõnu ei saa oma suvest välja jätta :)

Juulikuus on trennide graafik veidi hõredam. Jälgi broneerimissüsteemi, kust saad kõige täpsemat informatsiooni trennide toimumise kohta. Kindlasti registreeri soovitud treeningutesse ning mittetulemise korral tühista broneering vähemalt paar tundi enne trenni algusaega, et ka treenerid oskaksid tulijatega arvestada. Nii registreerida kui tühistada saad aadressil www.bronn.ee/fitclub või telefonidel 5666 6877 (Mailiis) ja 472 5060 (Haapsalu Spordikeskus).

Sportliku ja tervena läbi suve!

Jaga teistega:Jaga seda uudist Twitteris Twitter  

http://www.fitness.ee/http://www.fitshop.ee
Copyright © FitClub