fitclub.ee
Meie facebookis

FITDAY

Les Mills'i treeningud on alguse saanud Uus-Meremaalt ja nüüdseks vallutanud juba 80 riigi miljonite rühmatreeningute harrastajate südamed. Igal nädalal toimuvad Les Mills rühmatreeningud rohkem kui 15 000 spordiklubis üle maailma, millest üks on ka Sinu terviseklubi Fitclub Haapsalus. 

Ka meie oma Les Mills Fitness Explosion on kohal:

12.jaanuaril Haapsalu Spordikeskuses

Kell 14 BODYJAM®, mis on 55 minutiline tantsuline aeroobne treening, kus on ühendatud nii kaasaegne muusika kui ka kuumimad tantsusammud. BODYJAM kombinatsioonid sisaldavad palju erinevaid tantsustiile nagu nt hip hop, latiino, regge, disko jm. Koreograafia on lihtne ning annab suurepärase enesetunde.
Vaata tutvustavat videot siit!

Kell 15.10 BODYCOMBAT® on erinevatest võitluskunstidest inspireeritud treening ning aitab avastada lihaseid, mida Sa ei ole võibolla kunagi varem tundnud :) Treening arendab hästi kogu keha vastupidavust ja koordinatsiooni. 
BODYCOMBAT´it tutvustava video leiad siit!

Kell 16.15 CXWORX® on 30 minutiline tõhus kerelihastele suunatud treening.
CXWORX'i kohta saad lisa vaadata siit!

Kell 17.00 BODYPUMP® on lihasvastupidavuse arendamiseks, kus harjutuste sooritamiseks kasutatakse abivahenditena kange ja kettaid. BODYPUMP'is saad valida vastavalt oma vormile raskuse 2-42 kilogrammi. BODYPUMP ei sisalda sammukombinatsioone.
BODYPUMP'i video leiad siit!

BODYBALANCE® on jooga, tai chi ja pilatese tehnikatest inspireeritud treening, mis aiatab parandada painduvust ja tasakaalu ning arendab keskendumist. Kontrollitud hingamine, keskendumine ja hoolikalt muusikasse sulanduvate venituste, liigutuste ja asendite seeriad moodustavad tervikliku ja hingelise treeningu, mille käigus saavutab keha harmoonilise ja tasakaalustatud seisundi.
BODYBALANCE´it tutvustava video leiad siit!

Kõik treeningud sobivad nii liikumisharrastusega alustajatele kui ka juba kogenud treenijatele, nii meestele kui ka naistele.

Broneeri kindlasti SIIT või helistades telefonile 5666 6877 (Mailiis). Kohtade arv on piiratud!

Jaga teistega:Jaga seda uudist Twitteris Twitter  

http://www.fitness.ee/http://www.fitshop.ee
Copyright © FitClub