fitclub.ee
Meie facebookis

Miks laps trenni?

Fitclub lastetrennis tehakse aktiivseid liikumisharjutusi/mänge, et veelgi soodustada tasakaalustatud üldfüüsilist arengut. Enne kooliiga on laps aktiivses nö liikumiseas, kus talle meeldib joosta, möllata ja mängida. Seega tasub hakata trennis käimist harjutama just siis, et kooliajaks oleks liikumine juba meeldiv harjumus.

Fitclub lastetrenni eesmärgiks on loomupärase arengu kindlustamine läbi liikumismängude, osavus-ja jooksuharjutuste ning akrobaatika. Lapsele pole oluline valida kindlat spordiala, vaid eelkõige on tähtis üldfüüsilise ettevalmistuse pakkumine.

"Muret tekitav probleem on rasvunud laste arvu suurenemine. Sellised elustiilitegurid nagu toitumisharjumused ja füüsiline aktiivsus kujunevad tihti välja lapsepõlves. Uuringud on tõestanud, et ülekaalulisest lapsest kujuneb suure tõenäosusega sama eluviisi järgiv nooruk ning seejärel ka samasugune täiskasvanu. Seetõttu on väga tähtis alustada tervisliku eluviisiga varakult, eriti kui on antud võimalus seda proovida iseseisvalt, eemal oma harjumuspärasest keskkonnast, kujundades ise oma eluviise ja toitumisharjumusi." (http://www.nutridata.ee/andmekogu/showArticle.action?article.id=7)

Jaga teistega:Jaga seda uudist Twitteris Twitter  

http://www.fitness.ee/http://www.fitshop.ee
Copyright © FitClub