fitclub.ee
Meie facebookis

Novembrikuu uudised

MIDAGI UUT?
Võta lõunapausist maksimum liigutades keha tasakaalustatult ning värskendades vaimu BODYBALANCE’i abil. Vastutasuks saad produktiivsema ja päikeselisema pärastlõuna :) Trennisõprade soovil hakkavad päevased tunnid toimuma esmaspäeviti ja kolmapäeviti kell 12. Ametlikult kestab treeningtund 50 - 55 minutit. Kui Sul on aga kiire, võid julgelt lahkuda lõpulõdvestusest, seega kulub ääretult mõnusale trennile vaid 45 minutit Sinu päevast. Võta hommikul kodust kaasa söök ja väike näks (puuvili, pähklid), söö näks enne ning lõuna peale trenni ja oh, kuidas keha Sind tänab :)

Noored kõik spinnima! Õpilaste soovil läheb kahel korral nädalas käima Noorte Spinn, kuhu on peamiselt oodatud noored vanuses 11 - 16 aastat. Siserattatreening ehk spinning on noortele turvaline treenimise viis, kus imiteeritakse õues jalgrattaga sõitmist, puuduvad õrnasid liigeseid põrutavad harjutused ja koormuse lisamine on võrreldav mäest üles või vastu tuult sõiduga. Tund kestab 45 minutit ning ülesehitusel arvestatakse pikema soojenduse ja lõdvestuse osaga.
Sobib ka poistele!
Noorte Spinn toimub esmaspäeviti kell 17.20 ja reedeti kell 18.30.
Hind: 2.50 €


Pensionärile on Fitclub’i külastus 3.50 €. Oled Sa noor või vana - ikkagi marss liigutama! :) Kui Sa ei ole aastaid lihaste treenimisele mõelnud või on Sul tugevamat treenimist takistav terviseprobleem või hoopis Sinu ema, isa, vanaema, vanaisa vajaks lihaste ja liigeste turgutamist ning vahvat sotsiaalset koosviibimist, siis parim võimalus selleks on võimlemine professionaalse juhendaja käe all neljapäeviti kell 17.10. Nüüdsest on pensionitunnistuse ettenäitamisel Fitclub’i üksikkülastuse hinnaks 3.50 €.

MIDAGI ÄGEDAT?
4.detsembril kell 18 teeb jõulukuu avapaugu ZUMBAga meie lemmik Marek Tihhonov. Marek on üle-eestiline staarzumbataja :) kes paneb tantsima ka kõige puisema jalaga eestlase :) Ja seekord ei ole kohtade arv piiratud, sest vajadusel tantsime suures saalis. Tule kindlasti, sest vägev energialaeng ja ohtrad higipisarad on garanteeritud! Broneeri endale koht, et oskaksime ruumiga arvestada.

21.detsembri päeval on Sinu terviseklubis jõuluseminar teadlikule treenijale, kus räägime funktsionaalsest anatoomiast, harjutuste õigest tehnikast ning toitumisest pühade eel, ajal ja järel. Täpsem info detsembri alguses.

KINGIIDEED?
Pühad on peagi ukse ees ja kingikott vajab täitmist - Fitclub’i treeninguid saab kinkida sõbrale, kallimale, emale, isale, vanaemale, vanaisale… just sellises mahus, nagu Sina soovid. Kas Sa mäletad, et Fitclub’i hinnad sisaldavad ka Haapsalu Veekeskuse kasutamise võimalust? Klubipaketi omanikud võivad veekeskust kasutada igal ajal ja üksikpileti puhul saab ujuda peale trenni.

Ootame alati ja väga Sinu soovitusi, ettepanekuid, tagasisidet ja küsimusi aadressile haapsalu@fitclub.ee!

Kohtumiseni trennisaalis,
Fitclub meeskond

Jaga teistega:Jaga seda uudist Twitteris Twitter  

http://www.fitness.ee/http://www.fitshop.ee
Copyright © FitClub