fitclub.ee
Meie facebookis

Supertõhus Fitstar Attack

Step-aeroobika on paljude treenerite, tantsu- ja aeroobikainimeste lemmik lisatrenn tänu stepipingiga saadavale koormusele. Tavalises step-aeroobikas tehakse aeroobika sammukombinatsioonid spetsiaalsele pingile astudes.

Fitstar Attack on saanud nime Eesti aeroobikamaailmas toimuvalt Fitstar tiitlilt, eesmärgiga tuua tavaharrastajani üks korralik intensiivne aga samas lihtne aeroobikatund tohutu kalorikuluga.

Fitstar Attack ründab otseselt rasvavarusid tänu intervalsele ülesehitusele – pulsitõstmised vahelduvad lihastööga. Intervalltreening muudab ainevahetuse veelgi kiiremaks, mis omakorda on rasvapõletuse aluseks. Samas vabastab lihastreening orgnismi energiavarud (loe: rasvarakud), mis aeroobse ja hetkeks isegi anaeroobse pulsivahemikuni minnes võetakse kohe ka kasutusele. Suur intensiivsus tagab ka mitmeid tunde, isegi kuni kaks päeva peale treeningut märkimisväärselt aktiivsema energiakulu. Seega on Fitstar Attack tõeline rünnak kehale ja suurepärane viis arendada nii kardiovaskulaarset kui lihasvastupidavust.

Liikumisseeriad on dünaamilised, mitmekülgsed, intensiivsed ja tõhusad. Põhiliselt funktsionaalsed lihasharjutused panevad proovile kerelihased ja väiksemad stabiliseerivad lihased. Suurema koormuse saavad tuhara ja reielihased. Harjutused ja liikumised on lihtsad, peamiselt inspireeritud erinevate spordialade treeningutest. Seetõttu sobib treening suurepäraselt ka tänapäevasele mehele.

Fitstar Attack on Eesti treenerite poolt kokku pandud kontsepttreening. Programm vahetub iga kolme kuu tagant, mis annab võimaluse harjutused selgeks saada ja võtta treeningust maksimum. Kui esimesel korral ei jõua kõigega kaasa tulla, siis peale paari korda on juba lihtsam ja tund nauditavam!

 

Fitstar Attack teeb ka Sinust energiapommi!

Treener Mailiis

Jaga teistega:Jaga seda uudist Twitteris Twitter  

http://www.fitness.ee/http://www.fitshop.ee
Copyright © FitClub