fitclub.ee
Meie facebookis

Kokkuvõte päikeselisest trennimaratonist

Fitclub trennimaraton läks hästi. Treenerid on õnnelikud ning iga trenni tulnud naise ja mehe silmist sai lugeda sära, uudishimu, tahet ja rõõmu. Isegi päike andis endast kõik, et ligi 70 trennimaratonil osalejat saaksid nautida tõelist suve.

Trennipäeva alustasime tantsulise fitnesstreeninguga Partybööm, mis oma lihtsuse ja kaasakutsuvuse poolest on väga sarnane populaarsele zumbale (zumba on Ladina - Ameerika tantsu- ja muusikastiiliga fitnesstund), kuid samas oluliselt mitmekülgsem, sisaldades erinevaid tantsu- ja muusikastiile nagu näiteks hip hop, disko, broadway jpm. Partybööm'i võlu seisneb koreograafia lihtsuses - iga muusikapala on seotud kuni nelja sammukombinatsiooniga, mida harjutatakse kogu loo vältel ning lõpuks pannakse kokku väikeseks tantsuks. Partybööm on parim väljaelamise viis tantsufännidele.

Böömile järgnes veidi rahulikum ja natukene rohkem lihastööle keskenduv FITaeroobika, kus taas tehti iga muusikapala jooksul kindlaid aeroobika põhisamme või lihasharjutusi. Ei puudunud ka kilkamapanevad väljakutsed ehk näiteks kätekõverdused ilusate käte- ja rinnalihaste trimmimiseks või funktsionaalsed lihasharjutused üheaegselt mitmete lihasrühmade aktiveerimiseks. FITaeroobika pakub treenimisvõimalust liikuvama aeroobika sõpradele!

Ringtreening oma lihtsusega, kuid samas tõsise füüsilise pingutusega, tõi platsile ka mehed. Kui enne keskenduti liikumisele, siis nüüd rohkem staatilisele hoidmisele või tõsisele rapsimisele ;) ja seda ikka selleks, et vormida kauneid lihaseid ning tõsta ühe minutiga pulss võimalikult kõrgele. Pulsiga mängimine tõstab ju oluliselt ainevahetuse kiirust, seega kulutab keha palju rohkem energiat. Ringtreening on sammukombinatsioonideta ja seega sobib kõigile!

Zumba ja latiinorütmid tõi meieni päikesena särav Katrin Väli (Haapsalus oli sel päeval kaks päikest, päriselt :). Jalad liikusid omasoodu, risti ja rästi, kuid nägu oli endiselt koguaeg naerul. BODYPUMP'ist on treenijatel ilmselt tänasenigi lihased veidi tundlikud ning strip-aeroobika, spinn ja BODYBALANCE olid kui pärlid trennikoogil :)

Fitclub loosis trennimaratonil välja 15 auhinda. Ülle Pauts, Katrin Laanemets ja Katri Säde - te lahkusite liiga vara :) Teile loositud auhind ootab teid trennisaalis alates 02.09.2013!

Osalejate tagasiside trennimaratonile:
"Sain sellest päevast kuhjaga energiat ja hea tuju."
"Väga tore päev oli, aitäh!"
"Uskumatult tore suvepäev... Vaja oli vaid ennast kodust välja vedada ja imed hakkasidki sündima. Järeldus - ära kunagi alahinda ennast - oled suuteline enamaks, kui arvata oskad..."
"FITaeroobika on nii mõnus ja täpselt paraja koormusega."
"Partybööm on parim tantsutrenn!"

Kõik trennisaali õnnelikuks saama, juheii :D

Kohtumiseni Fitclub'is,
Sinu terviseklubi meeskond

Jaga teistega:Jaga seda uudist Twitteris Twitter  

http://www.fitness.ee/http://www.fitshop.ee
Copyright © FitClub