fitclub.ee
Meie facebookis

Uhiuus treening - FitStarAttack

FitStar Attack on intervalltreening, mis mõeldud nii meestele kui naistele, kes soovivad proovile panna enda lihas- ja kardiovaskulaarset vastupidavust. Tunnis kasutatakse oma kehale lisaks stepp-pinki ning vastavalt programmile ka treeningmatti, hantleid ja/või kettaid - kõike selleks, et väljakutset suurendada. Harjutused on lihtsad ja peamiselt inspireeritud erinevatest sportlikest treeningutest.

FitStar Attack keskendub aeroobsele treeningule, kuid suur osa tunnist on pühendatud ka jõu, tasakaalu ja liikuvuse arendamisele. Erinevates programmides on kasutusel erinevad harjutused ning lisavahendid, kuid tunni põhieesmärk ja sisu jäävad alati samaks - arendada vastupidavust.
Tunni liikumisseeriad on dünaamilised, mitmekülgsed, sportlikud ja intensiivsed. Lihasharjutused on põhiliselt funktsionaalsele vastupidavusele suunatud ning panevad proovile suurel määral kerelihaseid ja väiksemaid stabiliseerivaid lihaseid.

FitStar Attack
sobib kõige paremini inimestele, kes armastavad intervalltreeningu energilisust, bootcamp-stiilis tunni intensiivsust, sportlikkust ja liikumise mitmekülgsust ning rühmas tekkiva energia jõudu. 

Tund on energiline, lõbus ja kaasahaarav :) TULE KINDLASTI PROOVIMA!

Pühapäeviti kell 17.00 treener Mailiisi juhendamisel.

Jaga teistega:Jaga seda uudist Twitteris Twitter  

http://www.fitness.ee/http://www.fitshop.ee
Copyright © FitClub