fitclub.ee
Meie facebookis

BODYPUMP™ 77

BODYPUMP™ 77 Kes mäletab veel, siis kaks kava tagasi raputasime harjumuspärast pilti BODYPUMP’ist erakordse õlalooga, mis pakkus midagi täiesti tavatut ja pani lihased rõõmust karjuma :) Seekord olen aga kindel, et rabame Su jalust looga number neli – just, nii uskumatu kui see ka ei ole, seitsekümmend seitse kava ja me treenime oma selga nagu ei kunagi varem.

BODYPUMP™ 77 eesmärgiks on kõikide suuremate lihasrühmade intensiivne ja põhjalik töötlemine, et muuta nad tugevamaks ja vormida vaatepilt, mida Sa ka ise võiksid kadestada.  Juba algusest, kohe peale soojendust asume seda lubadust täitma ülivingete poolkükkidega, 1/1/2 tempo- ja superaeglastega, mis ilma vähimagi liialduseta esindavad lihaspingutuse kõrgliigat.

Sinu rinnalihased saavad osa vähemalt sama heast kohtlemisest, selleks segame parimal võimalikul moel pinget laduvad üliaeglased kordused  kiirete ja võimsate ühestega ning valame selle kõik üle karmide ja jõuliste poolikutega.

Ja nüüd! Jäta kangile rinnalihaste koormus.  Usu mind, see onBODYPUMP™ ajaloo suurim seljalugu! See on meeletu anaeroobne ja ülivõimas trenn, mida Sa teed; lihtsalt pea meeles, et pingutaksid ka kõhulihaseid ning et kogu see koormus vajab Sinu jalgade pidevat liikumist.
Triitseps pakub meile kaasahaaravaid, lõbusaid ja tempokaid kombinatsioone –oh yeah, you’ll like it - samas kui biitseps ja Diamond Eyes toob aeglasema tempo segatuna intensiivse ja mägesid liigutava jõu ning vahelduvate poolikute ja pikkade üheste maratoniga ja paneb Sind uskuma selles, mida Sa juba niikuinii teadsid, et Sinust tugevamat inimest lihtsalt ei olegi olemas :)

Lugu number seitse. Tagurpidi väljaastekükid pingilt teevad kõik selleks, et lihaseid maksimaalselt väsitada ja seada nad valmis jõulisteks lõpukükkideks, millele järgeb suurte plokkidega õlalugu, kus üle lihaste karjumine võib saada tõeliseks väljakutseks.

Kõhulihastes teeme me jälle midagi uut, uskumatu, kas pole! Terve Sinu keskkoht saab seda tunda ja see ei ole mingi pai :)

Kui Sa nüüd endamisi mõtled ja arutled, et mida uut ja põnevat me ikka saaksime teha, et BODYPUMP™ oleks veel vägevam, siis tule ja vaata ise!

Jaga teistega:Jaga seda uudist Twitteris Twitter  

http://www.fitness.ee/http://www.fitshop.ee
Copyright © FitClub