fitclub.ee
Meie facebookis

Spinn

See on spetsiaalsetel siseratastel tehtav väga tõhus aeroobne treening. Annab suurepärase koormuse ja on mõnusalt kaasakiskuv treeningviis, kus minutid ja üleliigsed kalorid kuluvad ühtmoodi märkamatult. Tunnid toimuvad treeneri juhendamisel ning muusika saatel.

Sina ise reguleerid koormust, kuigi treener utsitab ja kannustab. Kui Sulle ei meeldi pead vaevata keerukate liikumiskombinatsioonidega või soovid end ruttu nö tühjaks pigistada suure ja ülienergilise pingutusega, on Spinn just Sinule. Spinn annab suurepärase füüsilise koormuse.

Trenn sobib väga hästi südame-veresoonkonna treenimiseks ja hingamiselundkonna arendamiseks.

Suurima koormuse saavad tuharad, reielihased ja säärelihased. Töötama peavad ka kõhu- ja seljalihased, mille abil kogu tunni vältel tuleks hoida ratturile omast asendit.

Spinni abil saab suurepäraselt langetada kaalu ja treenida vastupidavust.

Spinn on aeroobne treeningviis, kuid vahel spurtides ja mägedes võib hetkeliselt ette tulla ka anaeroobseid pingutusi. Tunni lõpus teeme venitusharjutusi.

Mida vajan treeninguteks?

  • Mugavaid treeningriideid.
  • Treeningjalatsiteks tossud või spetsiaalsed rattakingad.
  • Veepudelit ja väikest treeningrätikut.

Erinevate siserattatreeningute tutvustused 

  • SpinnRasvapõletus - 60-minutiline siserattatreening on intervallidena või tõusvas joones üles ehitatud tund. Kalorid kuluvad võluväel ning süda ütleb AITÄH :) Sobib hästi kehakaalu langetamiseks. 
  • Spinn45 - 45-minutiline intervalltreening, kus kasutatakse vaheldumisi kõrge ja madala intensiivsusega südametööd. Näiteks umbes 30 sekundit intensiivset tööd, millele järgneb 30 - 90 sekundit rahulikumat tööd. Spinn45 kulutab rohkelt kaloreid nii trenni ajal kui ka pärast seda. 
Jaga teistega:Jaga seda uudist Twitteris Twitter  

http://www.fitness.ee/http://www.fitshop.ee
Copyright © FitClub