fitclub.ee
Meie facebookis

Treeningud

Fitclub soovib pakkuda igale tervisest hoolivale inimesele mitmekülgseid ning positiivseid rühmatreeninguid. Toome Sinuni maailmakuulsad treeningprogrammid Les Millsilt ning teisigi põnevaid ja kaasaegseid treeningstiile.

Siseratta ehk spinning tunnid on kaasahaaravad, lõbusad ning energilised vastupidavust arendavad treeningtunnid, mis sobivad Sinule, kui soovid kulutada palju kaloreid, kui Sulle ei meeldi pead vaevata keerukate liikumiskombinatsioonidega või soovid end lühikese ajaga nö tühjaks pigistada. Vägagi mehelikud, kuid imelised ka naise kehale on BODYPUMP™ ja spinning. Leia endale tunniplaanist sobiv aeroobika või kosuta oma keha ja meeli BODYBALANCE™ abil.

Les Mills kontsepttunnid on välja töötatud Uus-Meremaal oma ala professionaalide poolt, mida pakuvad üle 17 000 klubi ligi 70 riigis ning nendes treeningutes osalevad üle 10 miljoni inimese igal nädalal! Treeningud on üles ehitatud arvestades osalejate erinevate vajaduste ja ootustega. Muusika ja treeningkava muutuvad iga kolme kuu tagant ning koormuse valik annab võimaluse nautida tunde nii treeningutega alustaval kui edasijõudnud treenijal. Les Mills treenerid on rahvusvaheliselt  litsentseeritud ning regulaarselt koolitatud. Need on erilise maagiaga ning suurepärase vormi treeningud, olenemata vanusest, soost või füüsilisest vormist - TULE PROOVI SINAGI!

Jaga teistega:Jaga seda uudist Twitteris Twitter  

http://www.fitness.ee/http://www.fitshop.ee
Copyright © FitClub